DROGI KLIENCIE:

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem, formami przesyłki, oraz płatności dostępnymi w Naszym sklepie.

SPOSÓB DOSTAW:

Przesyłka Kurierska firma DPD

Koszt przesyłki:

Zamówienia powyżej 300zł brutto - bezpłatna dostawa

Zamówienia poniżej 300zł brutto - 15zł

Kurier pobranie - 25zł

Odbiór osobisty: 0,00 zł

Hurtownia umożliwia odbiór zamówienia w punkcie odbioru 

 INTERSZYK ul. Narwicka 11A

80-557 Gdańsk, w godz. 8.00-16.00; możliwy odbiór paczek opłaconych, lub płatnych gotówką.

Wysyłki odbywają się najczęściej następnego dnia po skompletowaniu całego zamówienia, lub zaksięgowaniu zapłaty. Klient nie ponosi żadnych kosztów za odbiór towaru w podanym wyżej punkcie. Hurtownia internetowa zastrzega sobie prawo do wysłania całości zamówienia dopiero po skompletowaniu wszystkich produktów. Klient zobowiązany jest poczekać na potwierdzenie zamówienia przez pracownika firmy.

PŁATNOŚCI:

Płatności dostępne w B2B odziezowa.com®

Przelew na konto (przedpłata) Klient ma możliwość opłacenia swojego zamówienia, wraz z kosztami dostawy przelewem tradycyjnym na podany nr konta: PKO Bank Polski 50 1020 1811 0000 0502 0270 6018. W tytule przelewu prosimy wpisać indywidualny numer zamówienia.

Zaraz po zaksięgowaniu wpłaty towar zostanie spakowany i wysłany pod wskazany w formularzu adres do wysyłki.

Przelewy24- Serwis internetowy, który umożliwia szybkie przesłanie opłaty za zamówienie w formie elektronicznej. Zaraz po przelaniu środków praktycznie natychmiast pieniądze pojawiają się na koncie Sprzedającego.

Kurier pobranie- Hurtownia umożliwia opłacenie przesyłki zamówionej kurierem, wraz z kosztem dostawy bezpośrednio przy odbiorze zamówionego towaru.

Darmowa dostawa obowiązuje przy zamówieniu o wartości 300zł wzwyż brutto.

Klient hurtowni internetowej zostanie poinformowany o skompletowaniu zamówienia, oraz terminie odbioru drogą mailową, lub telefoniczną.